Tiskparte.cz - nápověda

Úvodní strana

Na úvodní stránce vyplňte příslušná pole, v pravém menu vyberte smuteční verše, styl rámečku a obrázkový motiv. Následně stisknutím tlačítka Zobrazit náhled přejděte na stránku s náhledem parte.

Náhled

Na stránce s náhledem je zobrazeno výsledné parte. Pomocí menu vlevo nahoře můžete učinit další kroky.

Zpět

Příkazem Zpět se vrátíte na předchozí úvodní stránku, kde můžete upravit svá zadání a výběry. Může se stát, že bude nutné znovu vybrat rámeček a obrázkový motiv. Proto pro jistotu opět zkontrolujte jejich výběr. Po změnách můžete opět zobrazit náhled.

Tisk

Tlačítko tisk otevře dialog webového prohlížeče s nastavením tisku. Aby byl výsledek na tiskárně použitelný, je třeba nastavit webový prohlížeč, konkrétně jeho volby pro tisk. Především je třeba vypnout tisk záhlaví a zápatí. Tato nastavení se liší dle konkrétního prohlížeče a jsou určena zkušenějším uživatelům PC.

Vytvořit PDF

Pokud vám nevyhovuje předchozí položka pro tisk, Tvorba PDF je mnohem snazší. Naše aplikace pro vás vytvoří PDF soubor, který lze snadno vytisknout nebo poslat e-mailem. Dle typu prohlížeče se PDF buďto nabídne k uložení, nebo se přímo zobrazí. Pokud se zobrazí, opět dle typu prohlížeče si je můžete uložit, nejčastěji přes pravé tlačítko myši.

Stáhnout PDF

Zobrazí PDF a iniciuje příkaz k jeho uložení. Hodí se v případě, že se vám nedaří uložit PDF při použití volby Vytvořit PDF.